Angel Tattoo Avcılar
Ana Sayfa Dövme Modelleri Ay Dövme Modelleri – Moon Tattoo

Ay Dövme Modelleri – Moon Tattoo

0
2324

 

Ay Dövme Modelleri

Ay dövme yaptırmadan önce , internette Ay dövme modellerine, yapılmış olan Ay dövme çalışmalarına, Ay dövme çizimlerine mutlaka göz atmanız gerekmektedir. Yaptıracağınız Ay dövme konusunda tam bir fikriniz olmadan Ay dövme yaptırmanızı önermiyoruz.

 

Google aramalarında Ay dövme, yapılmış Ay dövme, Ay dövme çizimleri, Ay dövme örnekleri, gibi Ay dövme araması yaparsanız. Karşınıza yüzlerce Ay dövme seçeneği çıkacaktır. Bu Ay dövme seçeneklerinden en beğendiğiniz Ay dövme örneğini bir kenara alıp, diğer Ay dövme seçenekleriyle iyice karşılaştırmanız Ay dövme konusunda uzmanlaşmanızı sağlayacaktır. Ay dövme hakkında yeterince fikir sahibi olduktan sonra Ay dövme yaptırmanız için sadece gerekli olan size bu Ay dövme modelini yapacak olan bir dövmeci bulmanız olacaktır.
Ay dövme modelleri oldukça çeşitli olup, istediğiniz her yere yaptırabilirsiniz. Ay dövmenizi nereye yaptırmak istiyorsanız ona göre Ay dövme maliyeti değişecektir. Ay dövmelerin ebatlarına göre hem yaptıracağınız Ay dövme maliyeti artar hemde Ay dövme modeli uygulama süreci tirbal dövme büyüklüğüne göre süre olarak değişkenlik gösterir.
Dövme modelleri arasında Ay dövme modelleri en yaygın dövme modelleri olarak karşımıza çıkar. Ay dövme modelleri genel olarak tercih sebebidir. Ay dövmeler gerek görünüş gerekse uygulama açısından Ay dövme modeli büyüklük oranına göre çeşitli Ay dövme modelleri olarak ayrılmaktadır.
Ay dövme yaptırdıktan sonra 3-4 gün sudan uzak durmanız gerekmektedir. Ayrıca Ay dövme yaptırtıysanız . Ay dövmenin iyileşme sürecinde Ay dövmenizi güneşten uzak tutmanız gerekir. Ay dövmenin güneşle teması sonrasında Ay dövmede kabuklanma ve Ay dövmenizde renklerin solması olasıdır.
Ay dövmelerin iyileşme sürecini kısaltacak olan Ay dövmenize nasıl bakım uyguladığınızla doğru orantıldır. Ay dövmeler genel olarak 2 hafta içerisinde iyileştir. Ay Dövmeniz iyileştikten sonra hayatınızın sonuna kadar güzel bir Ay dövme taşıyacaksınız demektir.
Ay dövmeniz sizinle bir bütün olacaktır. Diğer Ay dövme taşıyan arkadaşlarınızda Ay dövmelerini karşılaştırdığınızda, işçiliği güzel olan Ay dövme diğer Ay dövmeye göre daha iyi görünecektir. Eğer iyi görünen Ay dövme sizin dövmenizse, doğru bir dövmeci tercihi yapmışsınız demektir.

Ay Dövme, Ay Dövme Modelleri, Ay Dövme Nedir, Ay Dövme Nasıldır, Ay Dövme Uygulaması, En Yeni Ay Dövmeler, Ay Dövme Çeşitleri, Ay Dövme Örnekleri

%d blogcu bunu beğendi: