Balık Burcu Dövmesi – Fish Tattoo – Balık Burcu Dövme Modelleri

0
1046

Balık burcu dövmesi

ve ya fish tattoo bir diğer anlamıyla pieces tattoo, hangi anlamla anılıyor olursa olsun. Burç dövmeler içinde balık burcu dövmeleri belkide çeşitliliği en fazla olan burç dövmesi seçenekleri içinde yer almaktadır. Bizde size illah verebilecek olan balık burcu dövmelerini sizler için derledik. 

 

Balık Burcu Genel Özellikleri

Balık burcu en son burç olduğundan dolayı  ondan daha önceki bütün burçların özetini taşır. Ölüm, yeniden doğuş ve reenkarnasyonu simgeler.

Sonsuzluğun burcudur. Tüm burçlarda onun kadar gizemli düşünceli olanını bulmak zordur. Kendi yeteneklerinin farkında değillerdir ya da umursamazlar Çevrelerindeki çoğu insandan daha üstün olsalar da dahi bunu belirtmek istemezler. Bunun sebebi ise alçakgönüllü olmalarıdır. Genel olarak sakindir ancak iç dünyalarında fırtınalar koptuğunu söylenebilir. Ucu bucağı olmaz, sonsuz Neptün’ün okyanusunda yaşar, fırtınanın ve  sakinliğin insanlarıdır. Yaşadıkları okyanusta duygular, bilinçdışı olaylar, sezgiler ve hayal dünyası ön plandadır. ve söylediklerimizin hepsi Balık burcunun genel özellikleri arasında bulunur.

Geleceğe yönelik plan yaptığı pek görülmez, daha çok sezgileri ile hareket etmeyi severler. Yaşamın gerekliliği ile hareket eder. Balık burcu insanları çoğu duygusal insanlardır. Gizemli kişilikleri vardır. İç dünyalarını gizli tutarlar bununn nedeni, kendilerini bu şekilde daha rahat hissetmeler. Balık burcu, bütün burçların kendilerine özellik toplayarak yaratılmıştır. Her burcun izlerini taşırlar. Karakterinin  renkli ve çeşitli olmasının en temel etkeni de budur. Sezgileri son derece kuvvetlidir. Bu anlamda önlerini kesecek en büyük koşul duygularıdır.

Duyguları, sezgilerinin önüne geçer. Son derece şefkatli ve merhametlidirler. Tatlı dillidirler, kişilikleri sert değildir. Konuşma yetenekleri ile insanların kalplerini kolaylıkla kazanırlar. Bu konuda oldukça yeteneklidirler.

Yardımsever bir yapısı vardır, ihtiyacı olan herkese karşı hassas davranır. Hatta o kadar hassastır ki, insanların ihtiyaçlarına kendininkinden daha fazla önem verirler.

Tüm bunların karşılığı istedikleri tek şey ilgidir. Bu isteklerinin olmadığı zaman da küsüp, darılabilir. Kendilerine acıma gibi özellikleri vardır. Duyguları sürekli değişkenlik gösterir. İçsel olarak son derece derin evren içerisinde yaşarlar.

Fakat  bu durum sürekli insanlar tarafından fark edilemez, gizli tutar. Her duyguyu kendi içerisinde yaşarlar. Rahat yaşamak ve huzur içerisinde bulunmak en büyük özellikleridir.

Bazı Balık burcu insanları dışarıdan bakıldığında çok ciddi ve sert bir görüntüye sahiptir. Bu bütün Balık insanları için geçerli değildir. Ancak her Balık burcu insanının iç dünyası yumuşak ve his yüklüdür. Hislerini engellemekte çok büyük sıkıntıları vardır ve çoğu kez bu nedenle üzülebilirler. Hassastırlar ve bunun en büyük nedenleri ise yıldızının hayalleri temsil etmesidir. Bütün burçlar arasında Balık insanından daha fazla hayal dünyası olan, renkli kişiliği olan bir başka burç insanı bulunamaz. Kurdukları hayaller, bir öncekinin devamıdır her zaman. Hayal kurmak her şeyleri diyebiliriz ve hayal kurmadıkları zaman gerçekten üzülen yapıları vardır. Yine de bunu bir denge içerisine sokmaları gerekir aksi halde zarar görebilirler. Gerçek olan ile yüz yüze geldikleri zaman, kurdukları hayaller ile bir alakası olmadığını göreceklerdir ve sonucunda üzüleceklerdir. Kurdukları renkli hayaller ile gerçeklerin hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Mutsuz olmalarının en büyük nedenlerinden bir tanesidir bu durum ve hiçbir zaman başarılı olamayacaklarını düşünürler. Balık burcu olan insanların çift karakteri vardır diyebiliriz. Bu, doğum anında aldıkları yıldız etkileri ile bile değişim gösteremez. Çift karakterli olmayı kötü bir durum olarak görmemekte fayda var. Bu özellikleri çok yönlü olmalarını sağlar. Yine de hisleri konusunda dikkatli olmaları gerekir. Hislerinin sonucunda hem iyimser hem de kötümser kişilikleri olabilir.

Balık Burcu Dövmesi, Fish Tattoo, pieces tattoo