Angel Tattoo Avcılar
Ana Sayfa Dövme Modelleri Basit ve Minimal Dövme Modelleri – Basit Dövmeler

Basit ve Minimal Dövme Modelleri – Basit Dövmeler

0
1403

Basit ve Minimal Dövmeler

Dövme ile haşır neşir olmadan önce hemen hemen herkes bütçesine göre bir dövme arayışına girer. Başlangıç ta basit ve minimal dövme başlıca tercih sebebidir. Bunun temel nedeni hem bütçe hemde dövme sırasında çekilecek olan acıyı karşı ne tepki vereceklerini bilmemeleridir. Bizde sizler için tekrar basit ve minal dövme modelleri derledik.  

Kalp Dövmeleri

Basit dövmelerin ben başında kalp dövmeleri gelmektedir. Genelde sevgiliyle özdeşleştirilen kalp dövmesi, çeşitli yerlere uygulanabilir. Buyrunuz kalp dövmeleri

Parmak Dövmeleri

Genelde kadınların başlıca tercihlerinden birisi olarak düşünebileceğimiz parmak dövmelerinin en başında çicek motifleri gelmektedir.  Yüzük parmağına da çeşitli basit dövme modelleri yaptırabilirsiniz. Fikir vermesi bakımından işte karşınızda birbirinden minimal parmak için dövme fikirleri.  Basit pusula ve ok dövme fikirleri parmağınızda gayet hoş duracaktır.

 

Daha fazla parmak dövmesi örneği için buyrunuz. Parmak Dövmeleri

Roma Rakamları

Kendinize ait özel bir gün veya sevgilinizle tanışma yıldönümüz veya doğum tarihiniz, kısacası sizin için önemli olan tarihleri dövme olarak yaptırmak istediğinizde ilk fikir olarak tarih için roma rakamlarını kullanmak aklınıza gelebilir. Basit dövme fikirleri arasında yer alan roma rakamlarından oluşturulmuş dövme fikirleri…

Anahtar ve Kilitler

Genelde sevgililer için ortak dövme fikri olarak düşünebileceğimiz bu dövme modelleri, oldukça basit ve minimal şekilde yaptırılabilir.  Bir çift olmanın dövme olarak nasıl yanstılabileceğini anlatan  4 minik dövme fikri.

 

Elmaslar

Elmas genel olarak çekici ve baştan çıkarıcı bir mücehverdir. Dövme olarak düşünüldüğünde kadınlarda oldukça seksi duran elmas dövme çalışmaları minimal ve basit dövmeler olarak düşünüldüğünde de güzel durmaktadır. Şimdi basit ve minimal elmas dövmeler sizlerle.

 

Yıldızlar

Belkide dövme sanatı içinde en fazla tercih edilen yıldız dövmeleri minimal ve basit olarak tasarlandığında da oldukça şık durmaktadır. Yıldız dövmeleri genel olarak hemen hemen her yerde kullanılabilirler. Minimal yıldız dövme fikirlerini sizler için derledik.

 

Daha fazla yıldız dövmesi ister seniz. Buyrunuz Yıldız Dövmeleri

 

Basit Dövmeler, Basit Dövmeler örnek, Basit Dövmeler Hangileri, Basit Dövmeler Nedir, Basit Dövmeler nelerdir, Basit Dövmeler Nasıl Yapılır

HENÜZ YORUM YOK

%d blogcu bunu beğendi: