Angel Tattoo Avcılar
Ana Sayfa Dövme Modelleri Birbirinden ilginç 60 Ense Dövme Modeli sizlerle

Birbirinden ilginç 60 Ense Dövme Modeli sizlerle

0
1417

Ense Dövme Modeli

Ense dövme modeli genelikle kadınlar için vazgeçilmez dövme modellerindendir. Özellikle omuz arkası ve Ense bölgesine yaptırılan bu dövme modelleri, iyi düşünülüp yaptırıldığında dövme sahibinde çok ihtişamlı durur. Ense dövme modellerini sizler için derledik.

Dövmeyi yaptıran kişi de dövmesini pek fazla göremeyeceği için boyna yaptırılan dövmeler diğer bölgelere yaptırılan diğer dövme modellerine göre dövme sahibine daha az sıkıcı hale gelir. Ayrıca dövme sahibi saçlarını açarak bu dövmeyi istediği zaman gizleyebilir veya saçlarını toplayarak ya da kısaltarak istediği zaman görünür hale getirebilir. Bu yönüyle de düşünüldüğünde hem dövme sahibi için hem de bu kişinin çevresi için ense bölgesine yaptırılan dövmeler çok göze batmaz ve gizemli kalır. Ense dövmeleri genellikle küçük modeller olarak tercih edilir. Üçgen şekilleri, kalp, fiyonk, hayvan figürleri ya da küçük yazılar Ense dövmeleri için genellikle tercih edilen modellerdendir. Bunlar dışında boynun yapısına uygun, dikey olarak işlenen dövme tasarımları da dövme sahibinin tercih ettiği modeller arasında yer alır. Enseden başlayarak sırta doğru uzanan modeller de tercih edilen tasarımlar arasındadır. Dövme severler Ense dövmeleri için genellikle küçük modellerle başlarlar ve daha sonrasında isteğe göre sırta doğru modeli büyütebilirler. Küçük ve doğru hizalanmış bir Ense dövmesi, eğer iyi de bir tasarıma sahipse, dövme sahibi için vazgeçilmez bir yer tutacaktır. Biz de sizin için 60 tane birbirinden ilginç ve güzel Ense dövmesini biraraya getirdik. Umarız siz de bu modeller arasından kendinize uygun olan tasarımlar bulabilirsiniz. İlk kez dövme yaptıracaksanız ya da bir sonraki dövmeniz için fikir arıyorsanız, umarız bu dövmeler size ilham kaynağı olur ve yeni modeller keşfetmenizi sağlar.
Google aramalarında daha değişik sonuçlar bulmak adına, Ense dövmeleri, boyna yaptırılan dövme modelleri, Ense dövmesi örnekleri, en güzel Ense dövmeleri, Ense dövmesi yaptıranlar, bayan Ense dövmeleri, erkek Ense dövmeleri gibi arama sonuçlarında karşınnıza çıkacak olan Ense dövme modelleri’nden siz en uygun olan dövme modeline bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Böylelikle dövmenizi yaptırmadan önce dövme modeli anlamında daha çok fikriniz olacaktır. Dilerseniz diğer dövme modellerimize de göz gezdirebilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

%d blogcu bunu beğendi: