Angel Tattoo Avcılar
Ana Sayfa Dövme Modelleri İkizler Burcu Dövmesi – İkizler Burcu Dövme Modelleri

İkizler Burcu Dövmesi – İkizler Burcu Dövme Modelleri

0
619

İkizler Burcu Dövmesi  – İkizler Burcu Dövme Modelleri

 

İkizler Burcu Dövmesi : Burç dövmeleri, genel olarak burçlarına bağlı olan dövme severler arasında tercih sebebi olarak karşımıza çıkar. Zodyak dövmeleri ve ya astrolojik dövme modelleri olarakta nitelendirebileceğimiz bu dövmeler arasında bu gün sizlere ikizler burcu  dövme modellerinden  oluşan bir dövme modelleri serisi yayınlayacağız.  İkizler Burcu Dövme Modelleri’nin sonunda yazımız devam edecektir.

İkizler Burcu Dövmesi  –  İkizler Burcu Dövmeleri Anlamı

Yapısı itibariyle ikizler burcu dövmesi, genelde kadınların tercih ettiği dövme modelleri arasında yer alır. Bunun en temel etkenlerinden birisi ikizler burcunu simgeleğen sembollerin genelde kadın olarak tercih edilmesinden  ileri gelmektedir.

İkizler burcu dövmesi, farklı dövme modelleriyle kombin yapılarakta kullanılabilir. Örneğin burcu çevreleyen çicekler, güller, sarmaşık desenlerinin yanı sıra erkekler içinde bir zırh içinde yer verilebilir. Bu tamamen yaptıran kişiyle alakalı bir durumdur. Burç dövmeleri genelde kişisel zevklerin sonucunda gelişen dövme modelleri olarak karşımıza çıkar. Dövme sanatçısının da yorumuya bedeninizde ölümsüz birer eser olarak yerlerini alacaklardır.

İkizler Burcu Özelikleri

Genel olarak çok zeki olan bilinen ikizler burcu, dövme konusunda da oldukça seçici burçlardan birisidir, söz konusu yaratıcılık ve farkındalık yaratmak olduğunda ikizler burcu üstüne kimse eline su dökemez, bu anlamda ikizler burcu birisi bir dövme yaptıracağı zaman, yaptıracağı dövmenin sınırlarını, tasarımlarını ve vereceği mesajı çok net anlamış ve karşındaki anlatmış olacaktır.

İkizler burcunun genel özelliklerine sahip birisi dövme yaptıracağı zaman eğer ikizler burcu dövmesi’ni taşımak istiyorsa bu dövme onun için, sadece ona anlam ifade edecek bir tasarım olmak yerine insanlara da hitap eden bir dövme tasarımını tercih etmeye yönelecektir.

İkizler burcu insanı dışa dönük ve eğlenceli yapılarıyla vücutlarında taşıdıkları dövmelerle de bunu dışa gayet iyi yansıtacaklardır. Bu nedenle dövmeleri anlamlı, neşeli, espirili birisi ile karşılaştığınızda bu kişinin ikizler burcu olduğunu düşünmeniz sizi yanılamaycaktır. İkizler burcu farkındalığını, yaptırdığı dövmelerle ve dövme sanatına karşı duruşuylada ortaya koymaktan çekinmeyecektir. Sizde ikizler burcunndansınız umarım sizler için  hazırladığımız bu yazıyı ve dövme modellerini beğennişsinizdir. Destek olmak amacıyla arkadaşlarınızla paylaşıp burcu olduğunuz dövme modellerinin nasıl dövmeler olduğunu gösterebilirsiniz.

İkizler Burcu Dövmesi, İkizler Burcu Dövmesi Anlamı, İkizler Burcu Dövmesi Modelleri, İkizler Burcu Dövmesi Yerleri

HENÜZ YORUM YOK

%d blogcu bunu beğendi: