Kadınların  Dövme Modelleri – Kadın Dövme Modelleri

0
387

Kadınların  Dövme Modelleri

Evet bugün sizlerlere kadınların dövme modelleri hakkında bilgi verecek bir konu hazırladık. Kadınların dövme modelleri dediğimiz aklımıza bir sürü dövme modeli gelmektedir. Kadınlar genelde dövmeyi bir aksesuar olarak taşıdıklarından dolayı seçtikleri dövme modelleri de ona göre değişiklik göstermektedir.

Sizler için hazırladığımız kadınların dövme modelleri’ni inceleyebilirsiniz.

 

Kadınlar nereye daha çok dövme yaptırır.

Bu sorunun net bir cevabı olmamakla birlikte, kadından kadına göre değişen bir durumdur. Genel olarak kadınlar daha minimal dövmeler seçmektedir. Bazı kadınlar fiziğine güvendiği ölçüde büyük dövme modellerini de tercih edebilmektedir.

Kadınların dövme konusunda en çok tercih ettiği dövmelerin başında kol dövmeleri gelir, kol dövmeleri üçe ayrılır. Ön kol, üst kol ve omuz olarak, ön kolda genelde çicek desenleri, sarmaşıklar mandala, gibi kola yayılan dövme modelleri gördüğümüz gibi daha  farklı tasaırmlarla da karşılabiliriz, kadın üst kol dövmeleri ise biraz daha büyük yapılmakla birlikte belli bir anlam bütünlüğü içinde olabileceği gibi, birbirinden bağımsız bir çok ufak dövme modelinin bir araya gelerek arkaları fonlanmış şekilde belli bir komposizyon içinde yorumlanması gibi şeklinde de düşünülebilir.

Kadın omuz dövmeleri, kadınların omuz dövmeleri genelde ön omuz ve arka omuz olarak değerlendirilebilir. Kadınlar genelde bu bölgelere daha diagonel dövme modelleri tercih etmektedir. Veya kendi içinde belli bir anlam bütünlüğü oluşturan ufak dövmeleri de yaptırabilirler. Bir kaç kuş, bir sonsuzluk işareti, uçan martılar, küçük bir gül veya küçük yıldızlar, genel olarak omuz dövmelerinde de kadınların tercihleri tamamen kişisel olarak karşımıza çıkmaktadır.

Son olarak toparlayacak olursa sitemizde arama yaptığınızda size uygun mutlaka bir dövme modeli bulacağınızdan eminiz. Eğer kendinize uygun bir dövme modeli bulamadıysanız seçeneklerimizi daha net inceleyebilir, takip te kalarak güncel içerikte anında haberdar olabilirsiniz. Dilerseniz yorum bölümünden yorum yaparak bize istediğinizi doğrudan yazabilirsiniz, bizde elimizden geldiği kadar sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Tattootürkiye sitesi olarak güncel ve geniş dövme modelleri seçenekleriyle sizlere içerik sağlıyıcısı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizi takip etmeyi ve yazımızı paylaşmayı unutmayınız.