Angel Tattoo Avcılar
Ana Sayfa Dövme Modelleri Sizler İçin Derlediğimiz Kalp Dövme Modelleri

Sizler İçin Derlediğimiz Kalp Dövme Modelleri

0
999

Kalp Dövme Modelleri

Kalp dövmeleri; genelde  olarak aşkı, tutkuyu, hayranlığı yansıttığı gibi farklı anlamlarda da kullanılabilir. Örnek verecek olarak güçlü arkadaşlık bağları ya da bir aile bireylerine olan güçlü sevgi, kalp dövmeleri için değerlendirilen anlamlardandır. Bunlar dışında bu dövmeler hayatın tamamını ve ya merkezini de anlatabilir. Tasarlanış şekline göre farklı anlamlarda değerlendirilebilen kalp dövmeleri, çok çeşitli şekillerde tasarlanabilir. Çok farklı modellerde, boyutlarda ve renklerde değerlendirilebilir. Genel de küçük ve orta ebatlarda yaptırılan bu kalp dövmeleri, vücudun çok çeşitli alanlarına işlenebilirler.

Kalp dövmeleri için popüler olabilecek bölgeler genellikle, bilek, ön kol, kalça veya ayaklardır. Çiftler de ise genelde kalp şeklinde dövmelerin  içlerine isimlerini, isimlerinin baş harflerini ya da ortak sevdikleri bir sembolü yaptırabilirler.

Genellikle bu tip dövmeler annelere duyulan sevgi ve özlemi anlatmak için de değerlendirilebilir. İngilizcede karşılığı anne olan  “mom”, “mother” kelimeler bu dövmelerin içerisinde de yer alabilir. Farklı sembollerlede, renkler ve şekiller ile zenginleştirilen kalp dövmeleri, dövmeyi taşıyacak kişinin yaratıcılığıyla doğru orantılı olarak karşımıza çıkar.

Genellikle üzerinde en çok değişiklik yapılabilen bu dövmeler için sizde yaratıcılığınızı kullanarak çok farklı tasarımlar çıkartabilirsiniz.

Biz de bu içeriğimizde  sizin için oluşturduğumuz değişik kalp dövme modellerini bir arada topladık. Dileriz içlerinden sevdiğiniz, ilham aldığınız ve yaratıcılığınızı artıran dövmelerle karşılaşabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

%d blogcu bunu beğendi: